Charytatywna gala muzyczna z okazji świąt Bożego Narodzenia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu
Nadchodzi piątek, 15 grudnia, godzina 18. W tym momencie świat szkolnych korytarzy Szkoły Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu, położonej przy ulicy Jana III Sobieskiego, zamieni się w miejsce pełne muzyki i dobroci. Właśnie wtedy rozpocznie się Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny – wydarzenie, które ma na celu zgromadzenie funduszy na ważny cel.
Samorząd uczniowski, będący organizatorem koncertu, z wielką radością zaprasza do udziału wszystkich tych, którzy pragną wesprzeć cel koncertu i jednocześnie cieszyć się miłym wieczorem pełnym muzycznych doznań. Zimowe melodie i światowe hity popłyną z ust uczniów, nauczycieli, absolwentów oraz przyjaciół „Jedenastki”.
Zapewniamy, że goście będą mogli delektować się nie tylko występami artystycznymi. Na nich czeka bowiem ciepła, rodzinna atmosfera i słodkie przekąski. Czekamy na Was!

Inowrocławscy ósmoklasiści świętują zakończenie edukacji podstawowej
Uczniowska wystawa inspirowana Janem Kasprowiczem na płocie SP10 w Inowrocławiu
Strażacy doskonalą taktykę działań gaśniczych w Qemetica Soda Polska S.A. w Inowrocławiu
Catherine Morland w Opactwie Northanger – literackie zawirowania i ironia!